Sağlık Turizmi


Size özel ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Tedavi sürecinizi en güzel şekilde geçirmeniz için gerekli bütün ayrıntıları düşünüyoruz.

Diş tedavisinin giderek artan maliyeti, Avrupa ve ABD’deki birçok insanın, özellikle daha karmaşık prosedürlerde artan sorunlarla başa çıkamamasına neden oluyor. Bu nedenle giderek daha fazla insan, tedavilerini kaliteden ödün vermeden Türkiye'de yaptırmayı tercih ediyor.

Diş sağlığı turizmi ile ilgili en çok konuşulan şey, özellikle komplike diş tedavilerinin hastanın kendi ülkesinden çok daha ucuz olması olasılığı tabi ki.

Birçok kişi, genellikle kullanılan tedavi yönteminin kalitesini göz ardı ederek uygun fiyatlara daha fazla dikkat eder. Ancak Şifadent olarak, size sunabilir ve garanti verebiliriz.

Talebinizin incelenmesinden sonra size ayrıntılı bir maliyet listesi sunuyoruz. Ekibimiz, her yaştan hastaya güler yüzlü, kaliteli diş tedavisi sunmaya ve hastalarımızın bireysel ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya çalışmaktadır.

Teknolojik ekipmanlarımız ve gelişmiş tekniklerimizle dişleriniz için iyi bir sonuç elde edebiliriz. 

Herhangi bir sorunuz varsa veya randevu almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Dünya’nın hangi ülkesinden olursanız olun sizleri ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.